Menu
A+ A A-

O firmie

Szanowny Kliencie !!!


Nasze systemy szynowe i panelowe ( WallHanger i TrackWall ) pozwolą Ci w sposób prosty i funkcjonalny zagospodarować Twój garaż, schowek, piwnicę, strych czy też altanę ogrodową. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawy startowe dostosowane na każdą kieszeń. Oprócz tego swój własny zestaw możesz wykreować i stworzyć sam dopasowując go do swoich potrzeb , robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym. Proponowane rozwiązania są idealne, gdy Twój garaż / pomieszczenie jest zbyt małe, by umieścić w nim szafki lub regały , a można zoptymalizować powierzchnię do składowania przez wykorzystanie ścian.  

Zestawy podzielone są tematycznie w korespondują z takimi obszarami jak:

  • narzędzia garażowe i do majsterkowania
  • narzędzia ogrodnicze
  • sprzęt sportowy i hobbistyczny
  • inne

Czas na porządek i dodatkowe miejsce w Twoim garażu czy też pomieszczeniu gospodarczym. Ciesz się dodatkową przestrzenią bez przeprowadzki czy też rozbudowy istniejących już pomieszczeń. To właśnie teraz do Twojego domu zawita wyższa kultura garażowania.

W swojej ofercie mamy m. innymi produkty brytyjskiej firmy Maker & Company której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Firma ta od lat specjalizuje się w naściennych systemach mocowań i jest w tej branży liderem na rynku angielskim. Zapraszamy uprzejmie na nasze strony jak i również na zakupy do naszego sklepu internetowego.

Pomożemy i doradzimy Ci jak tylko można najlepiej !!!

Zespół wypasionegaraze.pl

Wypasione Garaże

Wysylka

Infolinia

suport

Wypasione Garaże

Zaloguj lub Zarejestruj