Menu
A+ A A-

Zwroty i reklamacje

 • wszystkie produkty będące w ofercie sklepu www.wypasionegaraze.pl są fabrycznie nowe i objęte są 12 miesięczna gwarancją na warunkach wynikających z Kodeksu Cywilnego.
 • reklamacje/ zwroty prosimy przesyłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni roboczych. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest dołączenie dowodu zakupu wraz z protokołem.
 • w przypadku stwierdzenia wady , towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu na adres:
  Sales Factory – Paweł Ratyński
  05-123 Chotomów
  ul. Bagienna 3a

  Każdy wadliwy produkt będzie wymieniony na nowy w terminie 14 dni od daty dostarczenia. W uzasadnionych przypadkach czas ten może wydłużyć się do 31 dni – o czym zostaną Państwo poinformowani pisemnie lub telefonicznie.

  Do każdego zwrotu należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna, wraz wyszczególnionym rachunkiem, na który firma Sales Factory ma przelać wartość zakupionych produktów.

  Zwrotowi nie podlegają koszty dostawy ani odesłania.

  W przypadku, jeśli produkty będą nosiły ślady użytkowania (dotyczy także opakowań) towar zostanie odesłany na koszt adresata. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do dyspozycji pod numerami telefonów: 506-188-738
  (22) 772-20-88
  lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wysylka

Infolinia

suport

Wypasione Garaże

Zaloguj lub Zarejestruj